Online vysielanie

MIMORIADNE OZNAMY

ONLINE VYSIELANIE JE Z TECHNICKÝCH PRÍČIN AŽ DO ODVOLANIA ZRUŠENÉ. VYSIELAJÚ SA IBA RÁNO: POSVATNÉ ČÍTANIE A RANNÉ CHVÁLY A VEČERNÁ MODLITBA MANŽELSKÝCH PÁROV. Medzičasom môžete využiť online vysielanie:

  1. z televízie Lux – www.tvlux.sk ,
  2. národnej baziliky v Šaštíne – www.bazilika.sk
  3. facebookovej stránky Bratislavskej arcidiecézy – https://www.facebook.com/bratislavskaarcidieceza
  4. 24 – hodinová adorácia napríklad na tejto linke https://www.youtube.com/watch?v=9R6PcfdkVB4

Na živé vysielanie aj záznamy sa vzťahujú autorské práva. Nie je dovolené zdieľať túto stránku na sociálnych sieťach (ako napr. Facebook), diskusiách alebo iných webstránkach. Ktokoľvek bude mať záujem si ju pozrieť, nech priamo navštívi našu farskú internetovú stránku. Ak by ste chceli vysielanie komukoľvek odporučiť, uveďte mu, prosím, priamo našu farskú internetovú stránku www.faradojc.sk. Za porušenie autorských práv je možné uplatniť všetky platné legálne postihy. Ďakujeme vám za rešpektovanie týchto autorských práv a vaše porozumenie.

Najbližšie živé vysielanie

Mimoriadne vysielanie

Vysvetlivky: „This event hasn’t started yet“ znamená, že najbližšie živé vysielanie sa ešte nezačalo. Pozrite si nižšie dnešný program najbližšieho vysielania. Ak sa vám na začiatku živého vysielania zobrazí hláška „Click to unmute„, treba na túto výzvu kliknúť , aby ste si zapli zvuk.


Program dnešného vysielania


Program vysielania do konca týždňa